Umilą każdą podróż – nowe radioodtwarzacze samochodowe Audiomedia!

AMR217

AMR217

AMR217R

AMR217R


Warszawa, 5 lipca 2016 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, wprowadza do sklepów dwa kolejne modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR 217 i AMR 217R.

Obydwa modele nowych radioodtwarzaczy aspirują do wyższej klasy produktów, dysponując znacznie większym wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania w wyposażeniu fabrycznym. AMR 217 i AMR 217R różnią się od siebie kolorem podświetlenia. AMR 217 cechuje biały wyświetlacz i niebieskie przyciski, zaś cały panel AMR 217R posiada podświetlenie w kolorze czerwonym.

Urządzenia posiadają tuner UKF z pamięcią 18 stacji radiowych oraz gniazda USB i SDHC. Z przenośnych nośników pamięci o pojemności do 32GB można słuchać ulubionych piosenek zapisanych w formacie MP3 lub WMA. Dodatkowo gniazdo USB może służyć do ładowania urządzeń przenośnych, jak smartfon czy odtwarzacz MP3, który po podłączeniu do przedniego wejścia AUX mini-jack będzie stanowić kolejne źródło dźwięku - to pewne udogodnienie dla każdego użytkownika.

Regulacja głośności oraz pozostałych funkcji, jak tony niskie, wysokie, wybór fabrycznie zaprogramowanej korekcji dźwięku (POP, CLASS, ROCK) czy funkcji Loudness uwydatniającej krańce pasma przy cichym słuchaniu odbywa się za pośrednictwem dużego pokrętła oraz wygodnie rozmieszczonych przycisków. Do dyspozycji jest również niewielki i poręczny pilot zdalnego sterowania. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 x 20W gwarantuje wyjątkową w tej cenie jakość dźwięku i z powodzeniem napędzi dwa zestawy standardowych głośników. Do 2-kanałowego wyjścia RCA podłączyć można np. zewnętrzny wzmacniacz, który w połączeniu z subwooferem zapewni dodatkowe emocje.

Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna zapewni łatwość montażu, zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych czy rolniczych.Kliknij po więcej informacji o Audiomedia AMR217Kliknij po więcej informacji o Audiomedia AMR217R