Podróżuj z dźwiękiem nowego radioodtwarzacza AUDIOMEDIA AMR417BT!

AMR417BT

AMR417BT


Warszawa, 2 marca 2017 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, już od marca wprowadza do sklepów najnowszy model radioodtwarzacza samochodowego AMR417BT. To kolejna propozycja marki Audiomedia dla osób, które cenią w urządzeniach samochodowych przede wszystkim funkcjonalność, jakość wykonania i prostotę użytkowania.

Radioodtwarzacze AUDIOMEDIA cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, jak i za granicą dzięki swoim walorom użytkowym przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Model AMR417BT to kolejny krok na drodze do dostarczenia klientom urządzeń car-audio o doskonałej jakości i funkcjonalności. Ten radioodbiornik to wybór dla osób, dla których zbyt duża ilosć skomplikowanych urządzeń w aucie jest zbędna, cenią sobie natomiast szybki i prosty dostęp do najważniejszych mediów, czyli radia i muzyki. Najnowsze urządzenie posiada wzmacniacz o dużej mocy 4 x 40W, tuner RDS oraz moduł Bluetooth służący do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz streamingu muzyki.

AMR417BT wyposażony jest w elegancki zdejmowany panel przedni, w którym zainstalowany jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego. Duży biały wyświetlacz LCD umieszczony jest za dodatkową szybką, co sprawia, że front urządzenia prezentuje się niezwykle estetycznie i przywodzi na myśl radia z wyższych segmentów cenowych. Po prawej stronie wyświetlacza znajduje się wejście AUX mini-jack oraz ukryte za odchylaną klapką wejście USB, natomiast dostęp do gniazda kart SD otrzymujemy po zdjęciu panelu. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za pomocą portu USB można również naładować urządzenia przenośne. Przyciski i pokrętło podświetlane są kolorem czerwonym.

Tuner UKF posiada pamięć 18 stacji, a dzięki funkcji RDS możliwe jest komfortowe podróżowanie bez konieczności ciągłego dostrajania odbiornika do ulubionej stacji radiowej. Dodatkowo możliwe jest np. automatyczne przełączanie na radio w czasie nadawania wiadomości dla kierowców nawet wtedy, gdy wybrane jest zupełnie inne źródło dźwięku. Dzięki modułowi Bluetooth możliwe jest również bezpieczne i zgodne z przepisami prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem, co na pewno docenią osoby, dla których telefon to narzędzie pracy.

Do regulacji barwy dźwięku służą podstawowe regulatory tonów niskich i wysokich, korektor z fabrycznie zaprogramowanymi ustawieniami dla różnych gatunków muzyki (POP, CLASS, ROCK) oraz funkcja Loudness. W celu podłączenia zewnętrznego wzmacniacza użyć można 2-kanałowego wyjścia liniowego RCA. Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna (10 cm) zapewni łatwość montażu zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych, czy rolniczych. Radiodbiornik AMR417BT będzie doskonałym i niezastąpionym towarzyszem w każdej podróży samochodowej.Kliknij po więcej informacji o Audiomedia AMR417BT