Nowy Radioodtwarzacz AMR113

Warszawa, styczeń 2013 - Firma 2N-Everpol wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce wprowadza do sprzedaży najnowszy model radioodtwarzacza samochodowego z kolekcji przewidzianej na rok 2013. Nowa funcjonalność i wygląd Radiooodtwarzacz Audiomedia AMR113 jest następcą poprzednika, jakim był model AMR112. Najnowszy AMR113 zyskał nowy wygląd, ale przede wszystkim został wyposażony w 4-kanałowy wzmacniacz o mocy 20W na każdy głośnik. Dodatkowo slot na kartę SD został umieszczony bezpośrednio z przodu, co znacznie ułatwia dostęp do karty pamięci.
 
Urządzenie idealnie dopasowane do najnowocześniejszych trendów car-audio
Audiomedia AMR113 wyposażone jest w niezbędne gniazda USB, SD/MMC oraz AUX mini-jack. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za konwersję cyfrowo-analogową w przypadku nośników cyfrowych (USB, SD/MMC) odpowiadają 16 bitowe przetworniki typu Sigma-Delta.
 
Zaawansowana regulacja barwy dźwięku.
Radioodtwarzacz AMR113 podobnie jak najwyższy model z nowej linii Audiomedia AMR312, został wyposażony w korektor barwy dźwięku. Oprócz standardowych regulacji tonów niskich i wysokich dysponuje możliwością dostosowania brzmienia do aktualnie odsłuchiwanego gatunku muzyki (POP, ROCK, CLASSIC).
 
Zaskakująco łatwy montaż.
Charakterystyczną cechą popularnej serii urządzeń "AMR" jest łatwy montaż. Poprzez wbudowane złącze ISO i tylko 8 cm głębokości model AMR113 można bezproblemowo zamontować w bardzo nietypowych pojazdach, takich jak małe auta miejskie, elektryczne, a nawet w maszynach budowlanych i rolniczych.
 
Niska cena, a tak wiele możliwości.
To cecha, która wyróżnia model AMR113 wśród innych dostępnych na rynku. Fakt ten z pewnością ucieszy tych użytkowników, którzy planują wymienić swoje starsze urządzenia na nowe, z funkcjami USB, SD/MMC oraz AUX, przy jednocześnie minimalnej inwestycji środków na ten cel. Dzięki efektownemu opakowaniu oraz niskiej cenie produkt ten może być także świetną propozycją na prezent.

Sugerowana cena detaliczna (brutto) dla Audiomedia AMR113: 99 PLNKliknij po więcej informacji o tym produkcie