Nowe modele tunerow DVB-T

Warszawa, lipiec 2013 - Firma 2N-Everpol wyłączny dystrybutor produktów AUDIOMEDIA w Polsce wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele tunerów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T: Audiomedia DT30HD oraz Audiomedia DT40HD. Tunery wyposażone są w najwyższej jakości chipset DiBcom dib9090M, pochodzący z firmy Parrot. Dzięki wieloantenowym systemom diversity tunery Audiomedia zapewniają sprawny odbiór nawet przy wysokich prędkościach podróżowania.
 
Audiomedia DT30HD
Następcą popularnego modelu DT10HD jest tuner DT30HD, oferujący 2-antenowy system diversity. Najnowsze urządzenie cechuje znacznie mniejszy rozmiar oraz nowe kompaktowe aktywne anteny, które wyposażono we wzmacniacz sygnału na przewodzie, co ułatwia montaż i korzystnie wpływa na jego estetykę. Wyposażony w wejście USB tuner kompatybilny jest z przenośnymi pamięciami oraz dużymi dyskami HDD umożliwiając odtwarzanie sporej ilości formatów audio-wideo. Dopełnieniem całości jest jego przystępna cena.
 
Audiomedia DT40HD
To zupełnie nowe na rynku rozwiązanie, oferujące 4-antenowy system diversity. O ile podstawowe cechy tego modelu są bliźniacze urządzenia DT30HD, to system 4 anten oferuje tutaj znacznie większą czułość, co bezpośrednio wpływa na lepszy odbiór programów, nawet w trudniejszych warunkach. Czułość systemu diversity-4 jest co najmniej o 5dB większa w stosunku do klasycznego rozwiązania diversity-2. W praktyce oznacza to ponad dwukrotnie większe pokrycie terenu, gdzie odbierać można stacje telewizyjne.


Kliknij po więcej informacji o DT30HDKliknij po więcej informacji o DT40HD