Nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR212R i AMR312

Warszawa, styczeń 2013 - Firma 2N-Everpol wyłączny dystrybutor produktów AUDIOMEDIA w Polsce wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych: Audiomedia AMR212R oraz Audiomedia AMR312. Są to pierwsze urządzenia z portfolio produktów Audiomedia przewidzianych na rok 2013, do których wkrótce dołączą kolejne urządzenia car-audio.
 
Radiooodtwarzacz AMR212R to wersja z czerwonym podświetleniem dobrze znanego i popularnego modelu AMR212. Natomiast najnowszy model AMR312 to zupełnie inne urządzenie, które charakteryzuje się dużym, czytelnym wyświetlaczem, a dodatkowo wyposażone jest w uchylny zdejmowany panel.
 
Przede wszystkim funkcjonalność
Starannie dopasowane do najnowszych trendów technologicznych dysponują gniazdami USB, SD/MMC oraz AUX mini-jack. Dzięki nimi z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za konwersję cyfrowo-analogową w przypadku nośników cyfrowych (USB, SD/MMC) w dwóch modelach radioodtwarzaczy odpowiadają 16 bitowe przetworniki typu Sigma-Delta
 
Czuły tuner RDS
Radioodtwarzacze Audiomedia AMR212R oraz AMR312 wyposażone zostały w czułe tunery RDS EON z pamięcią 18 stacji w paśmie FM i 12 w paśmie AM.
 
Wzmocnienie brzmienia
Do AMR212R i AMR312 można podłączyć 4 głośniki i dostarczyć do każdego z nich moc 40W. Dzięki 2-kanałowemu wyjściu RCA każdy z radioodtwarzaczy można także rozbudować o zewnętrzne wzmacniacze mocy przeznaczone dla dodatkowych głośników lub subwoofera. Model AMR312, oprócz standardowych regulacji tonów niskich i wysokich, dodatkowo posiada funkcję korektora dźwięku, posiadającą fabrycznie zaprogramowane ustawienia barwy dźwięku dla różnego rodzaju muzyki.
 
Zaskakująco łatwy montaż
Charakterystyczną cechą tych urządzeń jest łatwy montaż poprzez wbudowane złącza ISO. Dzięki standardowi 1DIN i tylko 10 cm głębokości modele AMR można bezproblemowo zamontować w bardzo nietypowych pojazdach, takich jak małe auta miejskie, elektryczne, a nawet w maszynach budowlanych i rolniczych.
 
Atrakcyjna cena
Niewątpliwie jednym z wielu atutów nowych radioodtwarzaczy jest ich niska cena, która z pewnością ucieszy tych użytkowników, którzy planują wymienić swoje starsze urządzenia na nowe z funkcjami USB, SD/MMC oraz AUX. Dzięki efektywnemu opakowaniu oraz niskiej cenie produkty te mogą być także świetną propozycją na prezent.
 
Sugerowana cena detaliczna (brutto) dla Audiomedia AMR212R: 139 PLN
Sugerowana cena detaliczna (brutto) dla Audiomedia AMR312: 169 PLN


Kliknij po więcej informacji o AMR212RKliknij po więcej informacji o AMR312