Nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR112 i AMR212

Warszawa, wrzesień 2012 - Firma 2N-Everpol wyłączny dystrybutor produktów AUDIOMEDIA w Polsce wprowadza do sprzedaży dwa modele radioodtwarzaczy samochodowych w zaskakująco niskich cenach: Audiomedia AMR112 oraz Audiomedia AMR212. Są to pierwsze modele z najnowszego portfolio produktów Audiomedia na rok 2012/2013, do których wkrótce dołączą kolejne urządzenia car-audio.
Multimedialność to priorytet
Starannie dopasowane do najnowszych trendów technologicznych dysponują gniazdami USB, SD/MMC oraz AUX mini-jack. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za konwersję cyfrowo-analogową w przypadku nośników cyfrowych (USB, SD/MMC) w dwóch modelach radioodtwarzaczy odpowiadają 16 bitowe przetworniki typu Sigma-Delta.
 
Zasłuchany w radio
Radioodtwarzacz Audiomedia AMR212 wyposażony jest w czuły tuner RDS EON z pamięcią 18 stacji w paśmie FM i 12 w paśmie AM. Model AMR112 jako tańsza propozycja posiada wyłącznie pasmo FM.
 
Wzmocnienie brzmienia
Do AMR212 można podłączyć 4 głośniki i dostarczyć do każdego z nich moc 40W, natomiast w AMR112 wbudowano wzmacniacz o mocy 2x25W. Dzięki 2-kanałowemu wyjściu RCA każdy z radioodtwarzaczy można także rozbudować o zewnętrzne wzmacniacze mocy przeznaczone dla dodatkowych głośników lub subwoofera.
 
Łatwy montaż w każdym pojeździe
Charakterystyczną cechą tych urządzeń jest łatwy montaż poprzez wbudowane złącza ISO. Dzięki standardowi 1DIN i tylko 10 cm głębokości modele AMR można bezproblemowo zamontować w bardzo nietypowych pojazdach, takich jak małe auta miejskie, elektryczne, a nawet w maszynach budowlanych i rolniczych.
 
Atrakcyjna cena
Niewątpliwie jednym z wielu atutów nowych radioodtwarzaczy jest ich niska cena, która z pewnością ucieszy tych użytkowników, którzy planują wymienić swoje starsze urządzenia na nowe z funkcjami USB, SD/MMC oraz AUX. Dzięki efektywnemu opakowaniu oraz niskiej cenie produkty te mogą być także świetną propozycją na prezent.
 
Sugerowana cena detaliczna (brutto) dla Audiomedia AMR112: 109 PLN
Sugerowana cena detaliczna (brutto) dla Audiomedia AMR212: 139 PLN


Kliknij po więcej informacji o AMR112Kliknij po więcej informacji o AMR212