Najnowsze modele radioodtwarzaczy Audiomedia AMR 116 i AMR 117R już w sprzedaży!

AMR116

AMR116

AMR117R

AMR117R


Warszawa, 28 czerwca 2016 – Firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, wprowadza do sklepów nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych AMR 116 i AMR 117R. To kolejne propozycje marki Audiomedia dla osób, które nie chcą w samochodzie zbyt skomplikowanych urządzeń, a jednocześnie cenią sobie funkcjonalność i łatwy dostęp do najważniejszych dzisiaj mediów tj. radio i pliki muzyczne.

Model AMR116 cechuje się białym wyświetlaczem LCD i przyciskami podświetlonymi kolorem niebieskim. Ich wielkość oraz zróżnicowany kształt znacznie ułatwiają obsługę urządzenia, co z pewnością przekona do zakupu wielu użytkowników. Zaś ciekawy design modelu AMR117R oraz czerwone podświetlenie wyświetlacza i przycisków zainteresuje osoby poszukujące produktów o nietuzinkowym wyglądzie.

Obydwa urządzenia korzystają z klasycznych dzisiaj źródeł dźwięku. Tuner UKF z pamięcią 18 stacji radiowych oraz gniazda przenośnych pamięci USB i SDHC o pojemności do 32GB umożliwiają słuchania ulubionej stacji radiowej lub piosenek zapisanych we własnej bibliotece muzycznej w formacie MP3 lub WMA. Wejście AUX mini-jack toruje drogę dla kolejnego źródła dźwięku, jakim może być smartfon, czy przenośny odtwarzacz plików. W sytuacji gdy jego bateria ulegnie rozładowaniu można ją podładować z gniazda USB w zamocowanym na stałe panelu przednim, co jest dużym udogodnieniem np. dla użytkowników nie rozstających się ze swoim smartfonem.

Wygodne pokrętło służy do regulacji głośności oraz pozostałych funkcji, jak tony niskie, wysokie, wybór fabrycznie zaprogramowanej korekcji dźwięku (POP, CLASS, ROCK), czy funkcji Loudness uwydatniającej krańce pasma przy cichym słuchaniu. Wzmacniacz 4 x 20W o niespotykanej w tej klasie cenowej jakości dźwięku zapewnia wystarczającą ilość mocy do napędzenia dwóch par standardowych głośników, a 2-kanałwe wyjście liniowe RCA umożliwia podłączenie dodatkowego wzmacniacza zewnętrznego.

Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna zapewni łatwość montażu zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych, czy rolniczych.Kliknij po więcej informacji o Audiomedia AMR116Kliknij po więcej informacji o Audiomedia AMR117R